Kouč

Mgr. Michaela Bohdanecká, MBA

„Když půjdete za něčím systematicky a vytrvale, tak se Vám to podaří.“

Koučování využívá způsob práce s klientem či týmem, který pomáhá objevit a maximálně využít vlastní potenciál. Koučink je vhodný pro ty, kdo cítí potenciál pro svůj rozvoj, ale zatím se jej nedaří naplno využít. Jak už v rovině osobní či pracovní. Koučink Vám umožní nastavit si reálný projekt, získat motivaci, nastartovat změnu, překonat klíčovou životní etapu či vnést nový úhel pohledu.

V případě, že cítíte potřebu ve svém životě něco změnit, vyřešit si dilema, zvýšit si sebevědomí, nabízím Vám osobní či kariérový koučink.

Díky svému lidskému přístupu, empatii, přímé komunikaci a schopnosti motivovat, vzbuzuji ve svých klientech velkou důvěru.

Co říkají klienti

Jako klient jsem se při koučovacích sezení s Míšou cítil dobře a vzbuzovala ve mě naprostou důvěru. Vždy mě v různých situacích při koučování z mého osobního a pracovního života dokáže podpořit a motivovat k překonávání jednotlivých překážek. Velmi jsem oceňoval její naprostou soustředěnost na koučování a jakým způsobem mi naslouchala a podporovala. Výsledků, kterých jsem díky ní dosáhl, mi pomohly úspěšně rozvíjet mé dosavadní obchodní aktivity a pomoci vyřešit těžkosti v mém osobním životě. Nejvíce ze všeho ale oceňuji její schopnost najít řešení mých klíčových emočních bloků, které mi bránily v mém profesním a osobním rozvoji. Těším se na další koučovací hodiny.

Jindřich DohnalCreatixo Progress s.r.o., jednatel

Práce s Michaelou Bohdaneckou byla pro mě velmi inspirativní. Její přístup je velmi profesionální, přátelský a naše sezení nápomocná a efektivní. Dokáže opravdu naslouchat, vnímá druhého, je přesná v komunikaci a poskytne otevřenou zpětnou vazbu. Díky důvěře a vedení Michaely jsem si byla schopna určit cíle, které by se jinak zdály nerealistické. Rozhodně můžu její služby doporučit.

Ing. Květa KopeckáGeneral manager, Regus Burzovní palác s.r.o.

Koučink s Míšou je pro mě příjemnou chvílí, kdy se pravidelně věnuji poctivě jen sama sobě, a díky jejímu podporujícímu přístupu a současně zaměření na moje výsledky, na sobě makám, aniž by mi připadalo, že to myšlení a nalézání řešení je dřina. Díky!

Mgr. Monika NevolováSmart manager, www.umenivpraci.cz

Když jsem musel ukončit svou profesionální kariéru hokejisty kvůli zdravotním potížím, byl to v
mém životě neuvěřitelný zlom. Najednou se Vám zhroutí celý svět a Vy nemůžete dělat to, co jste dělali celý život, co Vás baví a naplňuje. Měl jsem dvě možnosti, potopit se na úplné dno a nebo se co nejdříve z tohoto dna dostat. Využil jsem možnosti spolupráce s Míšou, která mi pomohla uvědomit si mé priority, pomohla mi nalézt způsob, jak začít znovu plnohodnotně fungovat, najít svou vnitřní pohodu a vyrovnanost, nastavit si strategické cíle, které jsme postupně naplňovali. Při našich sezeních jsem se cítil velmi příjemně, Míše jsem naplno důvěřoval a díky její empatii a motivaci jsem mohl vkročit do nové etapy mého života s novou vizí a tím, že vždy je řešení. Děkuji a určitě hodlám spolupracovat i do budoucna.

Martin Procházkahokejista

Sezení s Míšou mi dodalo sebevědomí. O mé sportovní aktivitě jsem začala uvažovat úplně jinak. Hraji závodně tenis v Německu v TK Blau Weiss Villingen, ženy 50 +, oberliga na pozici 2, potom TK Ruzyně veteránskou pražskou II ligu. Při skoro prohraném zápase jsem začala bojovat a zápas vyhrála. Míša mě naučila se sama se sebou zabývat. Naučila mě být sama se sebou spokojená. Díky ní, jsem si uvědomila, že pokud je člověk v pohodě, jak duševně, tak tělesně, může fungovat jinak, lépe. Její služby mohu vřele doporučit.

Slávka Langmajertenistka

S Michaelou jsem začal spolupracovat, protože vrcholné světové soutěže typu ME, MS a OH byly pro mě natolik stresující, že jsem se po návratu z nich nemohl dlouhou dobu zapojit zpět do pracovního procesu. Díky jejímu vstřícnému přístupu a zkušenostem se sportem mi pomohla stanovit priority a nyní jsem schopný na těchto velkých turnajích rozhodovat i ta nejdůležitější utkání a ze soutěží se vracím v psychické pohodě. Michaela mi pomohla vyřešit můj sportovní život a zároveň jsem dokázal zažehnat všechny nepříjemnosti v zaměstnání s tím spojené. Michaela umí výborně naslouchat a velmi dobře dokázala najít problém, kterým jsem si působil stresové stavy. S Michaelou budu spolupracovat i nadále a mohu ji doporučit.

Mgr. Václav Scheinerolympijský rozhodčí řecko-římského zápasu

Máte zájem o individuální koučink?