Mentor a kouč

Mgr. Michaela Bohdanecká, MBA

„Když půjdete za něčím systematicky a vytrvale, tak se Vám to podaří.“

Jsem certifikovaný kouč s 10letou praxi, kdy jsem koučovala převážně dospělé a
sportovce, ale poslední dva roky se intenzivně věnuji práci s dětmi. Děti ve mně vidí
hodnou tetu Míšu, důvěřují mi a sdělují mi bez obav své problémy a příběhy.

Koučink jako takový využívá způsob práce s klientem, který pomáhá objevit a maximálně využít vlastní potenciál. Umožní Vám nastartovat změnu, získat motivaci, překonat klíčovou životní etapu či vnést nový úhel pohledu.

Proto pokud cítíte, že ve svém životě potřebujete změnu, najít novu sílu, motivaci, zvýšit si sebevědomí, popř.vyřešit nějaké dilema, je koučink pro Vás tou ideální volbou.

Tak jako v případě, kdy máte děti a máte pocit, že se Vám Vaše dítko vzdaluje,
nekomunikuje, uzavírá se do sebe a nebo se Vám jen nedaří najít společnou řeč jako dříve, je možné využít mých služeb.

V případě, že cítíte potřebu ve svém životě něco změnit, vyřešit si dilema, zvýšit si sebevědomí, nabízím Vám osobní či kariérový koučink.

Rodinný koučink slouží k řešení problémů v oblasti výchovy, ke společnému pojmenování rodinných problémů, k adaptaci a k určení kroků k řešení, poskytne motivaci a užitečné podněty pro zvládnutí náročných životních situací se zapojením více členů rodiny.

Využívám převážně terapii hrou a vycházím z metody Kids skills.

A s čím vším Vám a Vašim dětem mohu díky koučovacím technikám pomoci?

Zlepšení vztahů a komunikace: Koučování je o zlepšování dovedností, které jsou užitečné ve všech oblastech života, jako je komunikace, naslouchání, asertivita i řešení konfliktů. Budete se tak cítit šťastnější a spokojenější. Ne nadarmo se říká spokojený rodič=spokojené dítě.

Posílení sebedůvěry: Díky individuálnímu přístupu a přizpůsobení služby na míru Vašim potřebám tak můžete sebedůvěru posilovat v mnoha každodenních situacích.

Zvládání strachu i stresu: Strachu a stresu se občas nevyhne nikdo z nás. Díky koučování se naučíte stres zvládat, osvojíte  si efektivní nástroje a techniky pro zlepšení duševní pohody.

Životní rovnováha: Pokud potřebujete najít zdravější rovnováhu mezi prací a osobním životem, i s tímto Vám v rámci koučovacích sezení mohu pomoci. Není lepší, když člověk nemusí být na vše sám?

Jakékoliv vaše důležité téma: V rámci koučování můžeme probrat cokoliv, co je pri Vás důležité. Jen to čas jen pro Vás a Váš rozvoj.

Ceník koučovacího sezení

Sezení trvá převážně hodinu až dvě. Prvních 30min konzultace zdarma.

Dospělí

1 500 Kč

Dítě

1 000 Kč

Pár

2 000 Kč

Rodič a dítě

1 800 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Díky svému lidskému přístupu, empatii, přímé komunikaci a schopnosti motivovat, vzbuzuji ve svých klientech velkou důvěru.

Co říkají klienti

Jako klient jsem se při koučovacích sezení s Míšou cítil dobře a vzbuzovala ve mě naprostou důvěru. Vždy mě v různých situacích při koučování z mého osobního a pracovního života dokáže podpořit a motivovat k překonávání jednotlivých překážek. Velmi jsem oceňoval její naprostou soustředěnost na koučování a jakým způsobem mi naslouchala a podporovala. Výsledků, kterých jsem díky ní dosáhl, mi pomohly úspěšně rozvíjet mé dosavadní obchodní aktivity a pomoci vyřešit těžkosti v mém osobním životě. Nejvíce ze všeho ale oceňuji její schopnost najít řešení mých klíčových emočních bloků, které mi bránily v mém profesním a osobním rozvoji. Těším se na další koučovací hodiny.

Jindřich DohnalCreatixo Progress s.r.o., jednatel

Práce s Michaelou Bohdaneckou byla pro mě velmi inspirativní. Její přístup je velmi profesionální, přátelský a naše sezení nápomocná a efektivní. Dokáže opravdu naslouchat, vnímá druhého, je přesná v komunikaci a poskytne otevřenou zpětnou vazbu. Díky důvěře a vedení Michaely jsem si byla schopna určit cíle, které by se jinak zdály nerealistické. Rozhodně můžu její služby doporučit.

Ing. Květa KopeckáGeneral manager, Regus Burzovní palác s.r.o.

Koučink s Míšou je pro mě příjemnou chvílí, kdy se pravidelně věnuji poctivě jen sama sobě, a díky jejímu podporujícímu přístupu a současně zaměření na moje výsledky, na sobě makám, aniž by mi připadalo, že to myšlení a nalézání řešení je dřina. Díky!

Mgr. Monika NevolováSmart manager, www.umenivpraci.cz

Když jsem musel ukončit svou profesionální kariéru hokejisty kvůli zdravotním potížím, byl to v
mém životě neuvěřitelný zlom. Najednou se Vám zhroutí celý svět a Vy nemůžete dělat to, co jste dělali celý život, co Vás baví a naplňuje. Měl jsem dvě možnosti, potopit se na úplné dno a nebo se co nejdříve z tohoto dna dostat. Využil jsem možnosti spolupráce s Míšou, která mi pomohla uvědomit si mé priority, pomohla mi nalézt způsob, jak začít znovu plnohodnotně fungovat, najít svou vnitřní pohodu a vyrovnanost, nastavit si strategické cíle, které jsme postupně naplňovali. Při našich sezeních jsem se cítil velmi příjemně, Míše jsem naplno důvěřoval a díky její empatii a motivaci jsem mohl vkročit do nové etapy mého života s novou vizí a tím, že vždy je řešení. Děkuji a určitě hodlám spolupracovat i do budoucna.

Martin Procházkahokejista

Sezení s Míšou mi dodalo sebevědomí. O mé sportovní aktivitě jsem začala uvažovat úplně jinak. Hraji závodně tenis v Německu v TK Blau Weiss Villingen, ženy 50 +, oberliga na pozici 2, potom TK Ruzyně veteránskou pražskou II ligu. Při skoro prohraném zápase jsem začala bojovat a zápas vyhrála. Míša mě naučila se sama se sebou zabývat. Naučila mě být sama se sebou spokojená. Díky ní, jsem si uvědomila, že pokud je člověk v pohodě, jak duševně, tak tělesně, může fungovat jinak, lépe. Její služby mohu vřele doporučit.

Slávka Langmajertenistka

S Michaelou jsem začal spolupracovat, protože vrcholné světové soutěže typu ME, MS a OH byly pro mě natolik stresující, že jsem se po návratu z nich nemohl dlouhou dobu zapojit zpět do pracovního procesu. Díky jejímu vstřícnému přístupu a zkušenostem se sportem mi pomohla stanovit priority a nyní jsem schopný na těchto velkých turnajích rozhodovat i ta nejdůležitější utkání a ze soutěží se vracím v psychické pohodě. Michaela mi pomohla vyřešit můj sportovní život a zároveň jsem dokázal zažehnat všechny nepříjemnosti v zaměstnání s tím spojené. Michaela umí výborně naslouchat a velmi dobře dokázala najít problém, kterým jsem si působil stresové stavy. S Michaelou budu spolupracovat i nadále a mohu ji doporučit.

Mgr. Václav Scheinerolympijský rozhodčí řecko-římského zápasu

Máte zájem o individuální koučink?